11:55:46

Available in aftersales
16

Ben Webster, Billie Holliday, Saxofonist Johnny Russel, nr. 11/50 tp Stehen, gedateerd en gesigneerd door Klaas Gubbels in 1981, 64 x 49 cm.

Location
Price
€ 150

Outbid