10:03:14

Niet meer beschikbaar

Alexander Smith (Nederlands), What would you have done? (uit de serie: Lolita’s), olieverf en bladgoud op doek, 130 x 160 cm, gesigneerd r.o., gedateerd 2009

€ 2.600