6:28:42

1240

Eleanor Parke Custis, Washington DC (V.S.) 1897-1983 plaats overlijden onbekend, Viskaren bij eb op de dijk van Volendam, olieverf op doek, 51,2 x 61,1 cm. Herkomst: Vose Galleries, Boston, Verenigde Staten. Literatuur: Brian Dudley Barrett, André Groeneveld, 'Volendam, kunstenaarsdorp. Het erfgoed van Hotel Spaander', Zwolle/Enkhuizen 2009, afb. in kleur pag. 51. Tentoonstelling: Enkhuizen, Zuiderzeemuseum, 'Volendam, kunstenaarsdorp. Het erfgoed van Hotel Spaander', 26 nov. 2009-2 mei 2010

€ 3.600 - € 5.500
Startbod
€ 2.800
€ 2.800