6:26:12

14

Jan van der Zee, Leeuwarden 1898 - 1988 Groningen, Groninger Ploeg, schilderij met een dubbele voorstelling, enerzijds een landschap met dorpje, anderzijds een paardenrace, olieverf op doek, gedateerd '40, 60,5 x 80,5 cm.

€ 2.600 - € 3.600
Startbod
€ 2.600
€ 2.600