6:28:19

Kees Verwey, Amsterdam 1900-1995 Haarlem, Portret van Henri Frédéric Boot (de leermeester van Verwey), olieverf op doek, gedateerd 1933, 57 x 46 cm. Tentoonstelling: Dodrechts museum 1989 en De Hallen Haarlem (onderdeel Frans Halsmuseum) getiteld: 'Verweij en Boot' juni 2007. Literatuur: Anita Hopmans, 'Kunst is spiegeling: Kees Verwey, een studie naar zijn oeuvre', 1990, pagina 55

€ 1.500