Ond.gesign., gipsen sculptuur van een jongeman met hond en tennisracket, h.117 x b.85 x d.58 cm. rustend op houten sokkel, h.84 x b.91 x d.70 cm., 19e eeuw
Loc.10
08-04-2024 00:00