Maureen Quin (Bloemfontein Zuid-Afrika 1934), bronzen buste van een Xhosa vrouw rustend op massief zwart marmeren sokkel, gesigneerd op achterzijde, genummerd nr.2/6 en gedateerd 1994, h.148 cm., provenance particuliere collectie
Resale right is applicable
08-04-2024 00:00