'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, Liège (Luik) 1922- 2010 Auvers-sur-Oise (Frankrijk), Wereldcircus, handgesigneerde zeefdruk, genummerd XLII/L, gedateerd 1990, 105 x 75 (papierformaat)
Resale right is applicable
Loc.2
08-04-2024 00:00