Collectie van ca. 175 exlibris / kleingrafiek, Tsjechië / Slowakije, hoogdruk, zeefdruk, litho, deels opgeplakt, deels gesigneerd (o.a. Benes, Mezl, Bouda, Pechar, Horanek, Cinybulk)