Kavel 1017
Kunst- en Antiekveiling / Feb. '19

Jan Cremer, handgesigneerde portret, nr. 6/20, gedateerd 1980, 75 x 54 cm.

€ 100,00
€ 140,00
€ 340,00

Hamerprijs: € 340