5:30:49

52Online+live

2 Antieke bronzen deels vuurvergulde 2-lichts kandelaars gedragen door een kindje en door een faun rustend op roze marmeren sokkeltjes, 19e eeuw, h.32 cm.

€ 400 - € 600
Startbod
€ 300
Huidig bod
€ 300
Online bieden sluit over
7u 59m
Aanvang live zitting
17-12-2018 14:00

  • Direct bod
  • Automatisch bod instellen

Dit kavel maakt deel uit van een live zitting. Dat betekent dat de veiling na de online sluitingstijd live gecontinueerd zal worden (uiteraard ook met online broadcast via onze website). Indien u niet in de gelegenheid bent de live veiling bij te wonen of online via de te volgen, kunt u het beste een automatisch bod voor sluitingstijd indienen.