6:20:09

19Online+live

Jeroen Krabbé (Amsterdam 1944), Zomer, in opdracht van Louis van Dijk wiens tuin hij tijdens de vier jaargetijden schilderde, olieverf op doek, gedateerd 1988, 140 x 280 cm. Tentoongesteld: Fundatie Zwolle van 11-2 t/m 1-6-2008 'Jeroen Krabbé, Schilder – een retrospectieve'. Provenance: collectie Louis van Dijk. (Nota bene: twee andere seizoenen uit de serie zijn in het bezit van Joop van den Ende en Martijn Krabbé)

€ 2.000 - € 3.000
Startbod
€ 1.500
Huidig bod
€ 1.700
Online bieden sluit over
7u 9m
Aanvang live zitting
17-12-2018 14:00

  • Direct bod
  • Automatisch bod instellen

Dit kavel maakt deel uit van een live zitting. Dat betekent dat de veiling na de online sluitingstijd live gecontinueerd zal worden (uiteraard ook met online broadcast via onze website). Indien u niet in de gelegenheid bent de live veiling bij te wonen of online via de te volgen, kunt u het beste een automatisch bod voor sluitingstijd indienen.